Sobowtór Leo Messiego pozwany przez 23 kobiety. Nakłonił je do seksu.


Reza Parastesh, znany jako sobowtór Leo Messiego, został pozwany przez 23 kobiety, które nakłonił do stosunku płciowego, podając się za gwiazdę FC Barcelony – informuje indyjski portal Confused Aatma.

Reza Parastesh to irański student mieszkający w Hamadanie. Głośno zrobiło się o nim w maju 2017 roku. Policja musiała zabrać go na posterunek po tym, jak mnóstwo osób “rzuciło się na niego” w celu zrobienia zdjęcia. Jego historia zaczęła się jednak kilka miesięcy wcześniej, gdy ojciec zrobił mu zdjęcie w koszulce z numerem “10”. Później Reza ułożył sobie fryzurę w stylu Messiego i zaczął pielęgnować brodę. – Teraz ludzie naprawdę mnie postrzegają jako irańskiego Messiego i chcą, żebym naśladował Argentyńczyka. Kiedy gdzieś się pojawię, ludzie są naprawdę zszokowani. Myślą, że to Messi – mówił Parastesh agencji AFP. 

Irański student podobieństwo szybko zaczął wykorzystywać w innych celach niż robienie zdjęć i rozdawanie autografów. Według informacji indyjskich mediów sobowtór Messiego nakłaniał kobiety do stosunków płciowych, podając się za gwiazdora FC Barcelony. Teraz 23 kobiety podały go do sądu.Zobacz obraz na Twitterze

Zobacz obraz na Twitterze