Zobaczcie, co trafiło do puszek WOŚP! „Ile trzeba mieć w sobie hejtu?”


Skąd w ludziach jest tyle jadu i złości? Jakim człowiekiem trzeba być żeby coś takiego zrobić?

„Takie monety znaleźliśmy w jednej w opolskich puszek WOŚP. Ile trzeba mieć w sobie hejtu, żeby coś takiego przygotować? Co siedzi w głowie człowieka, który poświęca swój czas, żeby coś takiego przygotować? Co go do tego skłoniło? Czy Jurek Owsiak naprawdę go okradł?” – napisał bloger w swoim wpisie na Facebooku.

Zamieścił zdjęcie, na którym widać monety z PRL z przyklejonymi karteczkami. Ktoś napisał na nich obraźliwe zwroty pod adresem Jerzego Owsiaka: „Jurek złodziej”, „Owsiak cw**” itd.

„Wielu ludzi w życiu zaszło mi za skórę, znalazłoby się też kilku, którzy zranili bardzo mocno, a mimo to, nigdy nie wymyśliłbym nic podobnego…” – podsumował post.

Między innymi to właśnie ogromne natężenie hejtu spowodowało, że Jerzy Owsiak zrezygnował z szefostwa WOŚP. Po jego decyzji Polacy zaczęli organizować wiece i apele, które mają przekonać go do zmiany zdania. Na razie nie wiadomo, czy przyniosą skutek. Niedawno WOŚP wystosowała prośbę, żeby skupić się na wsparciu rodziny i bliskich tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.