ZOBACZ, GDZIE KUPIĆ NAJTAŃSZĄ MARIHUANĘ W POLSCE…


Jest tak tania, że można ją palić cały dzień. Ceny wahają się od…

Marihuana to zwykła roślina a jednak jest strasznie droga. Możliwe, że przez brak legalizacji dilerzy ustalają swoje ceny. Tracą na tym użytkownicy marihuany wydając na nią całą wypłatę. W różnych rejonach Polski ceny są raz wyższe a raz mniejsze. Zobacz gdzie znajduje się najtańsza trawka w naszym kraju…

Najtańszą marihuanę można kupić w województwie Śląskim, oraz Opolskim. Cena tam waha się w granicach 25-30 zł. Niestety jest to często tzw. chemik, którego nie powinno się palić. Za lepszy towar musimy dać 40 zł.

Najdroższe ceny są natomiast w stolicy. W Warszawie nie jest tanio. Za gram suszu musimy tam zapłacić od 40 zł do 60 zł! Jest tam naprawdę drogo i stawki można porównać z tymi w Holandii. Ciekawą sytuacja jest w wschodzie, gdzie jest najmniej pieniędzy. O dziwo marihuana nie jest tam tania. Kosztuje aż 50 zł! Od lublina po Giżycko znajdziemy jedną z najdroższych trawek w Polsce. Trzeba zaznaczyć, że za tą cenę nie kupimy nawet wagowego „gieta”. Worki często są przycinane a ich waga średnio wynosi 0,8g. Palacze trawki w tamtych rejonach mają naprawdę trudny żywot. We Wrocławiu i Poznaniu za grama płacimy stałą cenę 40 zł.