Uratowali zaniedbane dziecko i wykąpali je na komisariacie. Brawa dla tych policjantów.


Funkcjonariusze Policji z Virginii  znaleźli w zamkniętym samochodzie roczne dziecko. Było zaniedbane, brudne i śmierdziało własnymi wymiocinami. Policjanci nie tylko uratowali tego bobasa, ale mimo trudnych warunków zaopiekowali się nim, jak prawdziwi wujkowie.

Mężczyźni zabrali dziecko na posterunek i zafundowali mu kąpiel… w zlewie, a zdjęcia z tego wydarzenia wręcz rozczuliły internautów.

Być może kąpiel w zlewie nie brzmi zbyt zachęcająco, ale dla rocznego malucha klejącego się od wymiocin, takie rozwiązanie okazało się zbawienne. Panowie z Virginii stanęli na wysokości zadania – ich mały gość otrzymał również misia, a w ramionach policjantów choć na chwilę zapomniał o traumie, jaką przeżył w zamkniętym aucie.

Chociaż zdjęcia są urocze, a policjanci stali się nowymi wujkami malca, to okoliczności tego wydarzenia są dramatyczne. Funkcjonariusze wyciągnęli dziecko z tylnego siedzenia samochodu, który należał do jego pijanej matki. Kobiecie postawiono już zarzuty prowadzenia w stanie nietrzeźwym, za co grozi jej rok więzienia i grzywna.