Ten 74-latek uważa, że… stracił dziewictwo z kosmitką! Według niego, ma z nią także setki dzieci!


Na pierwszy rzut oka, 74-letni David Huggins jest zwykłym i niepozornym mieszkającym w New Jersey mężczyzną. Postrzeganie jego osoby zmienia się jednak o 180 stopni, kiedy słyszy się o jego doświadczeniach… z kosmitami!

Huggins twierdzi, że regularnie spotykał się z istotami pozaziemskimi odkąd skończył 8 lat.

W Internecie krąży wiele opowieści dotyczących spotkań ludzi z kosmitami. Jedne są mniej realne, inne bardziej. Dotarliśmy tym tropem do 74-letniego mężczyzny. David Huggins na pierwszy rzut oka wydaje się normalnym staruszkiem.

Niestety postrzeganie jego osoby zmienia się gwałtownie, gdy usłyszmy tylko jego wyznania. Mężczyzna twierdzi, że spotykał się z istotami pozaziemskimi już w wieku 8 lat. Przekonuje wszystkich, że w wieku 17 lat odbył stosunek z kosmitką i ma z nią setki dzieci.

Wyznania staruszka zainteresowały Brada Abrahamsa, który postanowił stworzyć pełnometrażowy film dotyczący przeżyć Davida. „Love and Saucers” to dokument przedstawiający historie Hugginsa, który na tle setek swoich obrazów opowiada swoje doznania z kosmitami.

Film okazał się ogromny hitem, który zebrał ogromną ilość pozytywnych komentarzy. My jednak nie jesteśmy do końca przekonani co do wiarygodności wszystkich wyznań Davida.

 

///via: popularne.net