Prawie 100% czystego THC – poznaj najmocniejszy haszysz na rynku


Naukowcy stężenie THC zawarte w Crystalline określili na poziomie 99,9%. Liczba ta wprawiła w osłupienie zarówno środowisko naukowe i palaczy. Oficjalnie Crystalline pozostaje najmocniejszą pochodną konopi dostępnych na rynku. Poruszanie wywołane przez nowy towar zachwiało rynkiem konopi. W krótkim czasie popyt przerósł podaż. Nawet cena rzędu 200 dolarów za jeden gram nie jest w wstanie zniechęcić zniecierpliwionych i ciekawskich klientów. Krystalicznego haszu chce spróbować niemal każdy.

Kryształ jest jedną z wielu postaci, w której występują ekstrakty z konopi, jednak to właśnie skrystalizowana forma pozostaje najczystsza. Crystalline swoją strukturą na pierwszy rzut oka przypomina groźną metamfetaminę, ale na tym kończy się podobieństwo pomiędzy tymi środkami. Rekreacyjni użytkownicy w Crystalline widzą głównie wspaniałą okazję do tego, aby się porządnie zjarać, tymczasem środek ten znajduje zastosowanie w medycynie. Crystalline przede wszystkim łagodzi przewlekłe i uciążliwe bóle oraz pomaga przy chorobach wyniszczających organizm.

Za nowy projekt odpowiada Guild Extracs (lider w dziedzinie krystalizacji), a sam proces produkcji pozostaje ściśle tajny. Aby powstało pożądane przez palaczy THC musi zajść kilka procesów. Początkowo THC przyjmuje postać kwasową i jest określane mianem THC-A. Następnie pod wpływem ciepła zachodzi znana z lekcji chemii dekarboksylacja, w wyniku której atom węgla zanika i powstaje tym samym THC.

Palacze oczywiście oprócz mocy biorą pod uwagę zapach i smak. Powstałe w procesie dekarboksylacji THC pozbawione jest terpenów odpowiadających za zapach. Aby nadać finalnemu produktowi atrakcyjności eksperci z Guild Extracs zanurzają kryształki w terpenach uzyskanych z lubianych przez konsumentów gatunków marihuany.

Crystalline głównie doceniony jest przez moc, która początkujących palaczy może zwalić z nóg, choć równie atrakcyjny okazuje się sam skład kryształków. Crystalline pozbawiony jest jakichkolwiek zanieczyszczeń charakterystycznych dla odmian pochodzących z czarnego rynku. Branża konopi zmienia się z roku na rok dostarczając na rynek coraz to nowszych rozwiązań, jednak Crystalline można śmiało określić mianem kamienia milowego w czystości i mocy.