Panna Młoda weszła do pokoju, żeby się przebrać. Na łóżku leżał jej mąż, ale nie był sam


Sylwia i Robert byli bardzo udanym związkiem i planowali wspólne życie. 30-latek oświadczył się swojej ukochanej pewnego dnia w czasie wakacji nad morzem. Zaręczyny przyjęła bez zawahania i poczuła, że to właśnie jest mężczyzna, z którym mogłaby być całe życie i urodzić mu dzieci.

 

Wszystkie koleżanki zazdrościły jej takiego partnera, a ona z dumą chwaliła się tym, że po raz kolejny zabrał ją na wycieczkę, ugotował obiad czy sprezentował drogi zegarek

Cieszyła się także z tego, że przygotowania do ślubu skupiły się tylko na jej barkach, ponieważ chciała, aby to było wydarzenie jak z bajki
Oczywiście wierzyła w dobry gust Roberta, ale chciała zrobić to samemu. Do naszej redakcji napisała krótką wiadomość odnośnie tego, że ludzie nie zawsze są tymi, za których się podają…

Robert był partnerem idealnym – to znaczy tak mi się wydawało. Miałam wrażenie, że czyta mi w myślach i robi wszystko to, na co ja mam ochotę bez zbędnego marudzenia. Dlatego gdy podczas wyjazdu nad morze, oświadczył mi się na plaży w czasie zachodu słońca, skakałam z radości. Ślub odbył się bardzo szybko ,bo już po dziewięciu miesiącach od zaręczyn w mojej rodzinnej miejscowości.

Świadkiem została moja najserdeczniejsza koleżanka, która mieszkała blok obok mojego rodzinnego domu. Cieszyłam się, że będzie mogła razem ze mną doświadczać i przeżywać czegoś tak pięknego. Gdybym wtedy wiedziała, że okaże się taką żmiją…

Do ślubu doszło w słoneczny dzień w otoczeniu rodziny, przyjaciół i znajomych. Przysięga była wzruszająca nie tylko dla mnie, ale dla moich rodziców, teściów i przyjaciółki, która także z rozrzewnieniem patrzyła na mnie i na Roberta.

Po kościele pojechaliśmy na salę. Oczywiście odbył się nasz pierwszy taniec do piosenki, w czasie której po raz pierwszy się kochaliśmy. Wszystko było idealne… do czasu!

„Od samego początku chciałam mieć dwie sukienki. Drugą miałam w planach założyć po oczepinach, ale uznałam, że zmienią po pierwszym tańcu i ciepłym posiłku”
W związku z tym, że nasze wesele odbywało się w hotelu, my jak i zarówno większość naszych gości, mogli liczyć na nocleg. Poszłam do windy, aby pojechać na piętro, na którym pokój ma moja świadkowa. To ona miała pomóc mi w przebraniu się, a nie mogłam znaleźć jej wśród gości weselnych.

Wystarczyło tylko że otworzyłam drzwi, a od razu zobaczyłam nagie pośladki mojego męża leżące na mojej świadkowej . Oni zobaczyli mnie dosłownie w sekundzie, a ja patrząc na nich, nie byłam w stanie powiedzieć nic.

Zeszłam na dół ze łzami w oczach, wycierając mokrą twarz ręką. Weszłam na parkiet, krzyknęłam do ludzi, żeby mnie posłuchali, podeszłam do orkiestry, chwyciłam za mikrofon i powiedziałam:

„Dziękuję wszystkim za przybycie. Bardzo doceniam to, że jesteście. Chciałabym, abyście bawili się dalej ale musicie wiedzieć, że moja zabawa w tej chwili się skończyła, ponieważ mój mąż pieprzy się z moją świadkową na górze w pokoju”

Zabrałam się i pojechałam do domu. Robert próbował oczywiście mnie przepraszać i tłumaczyć, że to była pomyłka, ale niezależnie od tego, co powiedział, ja i tak nigdy nie chciałabym już z nim być. Co on sobie wyobrażał? Że po zdradzie, a do tego po zdradzie w dniu naszego ślubu, ja będę chciała dalej z nim być?! Nie mówiąc już o mojej świadkowej, która zachowała się jak ostatnia sz***a.

Dziś, po roku, mogę powiedzieć, że nie wierzę w miłość i nigdy nie będę w stanie zakochać się na nowo. Przede wszystkim zaufać komuś i uwierzyć, że ktoś ma wobec mnie dobre intencje. Ludzie są po prostu fałszywi!