MÓJ SYN UZALEŻNIŁ SIĘ OD MARIHUANY. PRZERAŻAJĄCE SKUTKI UBOCZNE!


Wszyscy mówią, że marihuana nie szkodzi i nie zabija a to jest jedno wielkie kłamstwo! Mój syn uzależnił się od trawki, która wypala mu mózg! 

Mój 23 letni syn był dobrym chłopcem. Pilnie uczył się w szkole i nie było z nim żadnych problemów. Jednak przez ostatnie 2 lata zauważyłam, że jego zachowanie się zmienia. Robił się agresywny a z domu znikały pieniądze i kosztowności. Zawalił naukę w szkole i cały czas poruszał tematy kosmosu. Chodził przygaszony i godzinami leżał na łóżku słuchał muzyki, albo patrzył się w pustą ścianę!

Prawdopodobnie koledzy z technikum poczęstowali go tym narkotykiem. Dowiedziałam się, że za woreczek tej szatańskiej rośliny płaci dziennie aż 40 zł! Pali codziennie. Zawalił szkołę i nie chce iść do pracy. Do tego jego zachowanie wskazuje na to, że przepaliło mu umysł. Wpada na jakieś głupie pomysły typu robienie naleśników na swojej twarzy. LUDZIE RATUJCIE SWOJE DZIECI ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO. ZACZYNA SIĘ OD MARIHUANY A KOŃCZY SIĘ NA HEROINIE! OBY NIGDY NIE ZALEGALIZOWALI TEJ ROŚLINY W NASZYM KRAJU. TO ZABIJE WIELU MŁODYCH LUDZI!