Kuracja tym sokiem trwa 42 dni – Wyleczył już 45 000 chorych na raka!


Twórca terapii Rudolf Brojs, całe życie poszukiwał naturalnego leku na raka. Efektem poszukiwań jest specjalny napój, który pomógł już 45 000 chorych.

Brojs odkrył, że nowotwór do przetrwania potrzebuje białek.

Opracował 42-dniowy program, podczas którego chorzy piją wyłącznie specjalne kompozycje herbat i specjalny sok z warzyw. Głównym składnikiem soku jest burak. Na takiej diecie bezbiałkowej komórki raka głodują i umierają, a chory zdrowieje.

Jak wykonać leczniczy napój warzywny?

Składniki:
Buraki (55%),
Marchew (20%),
Korzeń selera (20%),
Ziemniaki (3%)
Rzodkiewki (2%)

Przygotowanie:

Wszystkie składniki zmiksuj i napój jest gotowy! Soku należy pić tylko tyle, ile domaga się organizm.

Burak zawiera betainę aminokwasową, która ma właściwości przeciwrakowe. Taka terapia jest zalecana nie tylko przy nowtworach. Regularne spożycie takiego warzywnego soku, zwalczy choroby związane ze stresem oksydacyjnym, obniży poziom cholesterolu o nawet 40 %, obniży ciśnienie i wspomoże układ krwionośny. Znakomicie oczyści organizm z toksyn i uzupełni niedobory witamin i minerałów.

Burak zawiera kwas foliowy, więc wzbogacenie diety w sok zaleca się kobietom w ciąży.

Połączenie buraka z marchewką wspamoże leczenie dny moczowej, a także bóli głowy, zębów, kości i stawów, problemach ze skórą i miesiączką.

Nawet jeśli nie chorujesz na raka, taki sok z warzyw, kórego głównym składnikiem jest burak, warto wprowadzić do diety. Czyni cuda dla zdrowia.