Jedno z tych dzieci jest dziewczyną. Ten test rozwiązuje poprawnie tylko 5% osób


Osobowość jest zwykle definiowana jako zestaw nawykowych zachowań, procesów poznawczych, a także wzorców emocjonalnych, który ewoluuje z czynników biologicznych i środowiskowych.

Choć nie istnieje całkowicie jednoznaczna definicja osobowości, większość teorii skupia się na motywacjach, a także psychologicznych interakcjach z otoczeniem danej osoby.

Każdego dnia podejmujemy inne decyzje – co zjeść, ubrać, czy kupić – lecz rzadko kiedy zastanawiamy się nad tym, co odpowiedzi na powyższe pytania mogą powiedzieć nam o naszej osobowości. Oto prosty test, dzięki któremu dowiesz się jaki charakter posiadasz. Po prostu spójrz na obrazek i zdecyduj które z pokazanych na nim dzieci jest według ciebie dziewczynką.

Jeśli wybrałaś A

Jesteś osobą racjonalną. Nie podejmujesz decyzji bez uprzedniego zastanowienia się nad ich konsekwencjami. Wolisz też trzymać się z góry ustalonych zasad. Twoje otoczenie uważa cię za wzór osoby która nigdy nie złamałaby prawa.

Jeśli wybrałaś B

Opcja B jest generalnie wybierana przez osoby o duszy artysty. Jesteś pełna kreatywnych pomysłów i z łatwością rozwijasz swoje talenty. Jesteś prawdziwą inspiracją dla otaczających cię osób, a twoja osobowość działa na innych niczym prawdziwy magnes.

Jeśli wybrałaś C

Jesteś dobra w rozwiązywaniu problemów. Każda przeszkoda jest dla ciebie do pokonania i zawsze wiesz jak postąpić w danej sytuacji. Bardzo łatwo jest ci przywyknąć do zmian i nie masz problemu z odczytywaniem prawdziwych zamiarów innych osób.

Jeśli wybrałaś D

Jesteś osobą pełną troski i miłości, a także spokoju. Zawsze starasz się dostrzec w innych ich najlepszą stronę i nie masz problemu z wybaczaniem. Z natury lubisz pomagać innym i wierzysz, że każdy ma prawo do popełnienia błędu.

Dziewczynką jest bobas z literką C 

Źródło: redlinepage.com