GUMY DO ŻUCIA Z THC – KOLEJNY HIT?


Wiele firm widzi w marihuanie ogromne zyski dlatego powstaje dużo ciekawych produktów. Coraz więcej stanów w Ameryce legalizuje trawkę dlatego ogromny rynek zaczyna się rozwijać!

Firma AXIM Biotech niedawno wykupiła patent na umieszczanie kannabinoidów w gumie do żucia, które uwalniają się w trakcie jej żucia.

Jest to bardzo ciekawy patent na marihuanę w gumie. Przypomnijmy, że popularnym sposobem zażywania tego środka są np ciasteczka. Niestety produkt dostępny będzie tylko na receptę. Jest szansa, że powszechnego użytku dostępny będzie w Holandii.

Producent zaleca użycia środku do leczeniu bólu i redukowaniu skurczy mięśni u pacjentów ze stwardnieniem rozsianym. Niestety badania produktu dalej trwają. Guma dostępna będzie dopiero na rynku po zatwierdzeniu przez odpowiednie instytucje. Pierwszy klient będzie mógł kupić paczkę prawdopodobnie dopiero w 2018r.

“Nie każda guma do żucia z THC jest taka sama. Istnieje wiele innych produktów na rynku, ale nie nie powstały z czystych kannabinoidów bez żadnych zanieczyszczeń.”

Producent zapewnia, że THC będzie wysokiej jakości.