„Chyba jej sufit na łeb spadł”. Nie uwierzycie, ile kosztuje 6 pierogów u Magdy Gessler


Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych restauratorek w Polsce. Kobieta dzięki swojemu udziałowi w popularnym programie telewizji TVN „Kuchenne Rewolucje” od wielu lat może cieszyć się statutem gwiazdy i rangą kulinarnego autorytetu.

Wiadomo także, że kobieta prowadzi jedne z bardziej ekskluzywnych restauracji w całej Polsce.

Restauratorka zaprezentowała właśnie świąteczne menu każdej ze swoich knajp.

Okazuje się, że ceny tradycyjnych potraw bożonarodzeniowych w miejscach prowadzonych przez ikonę TVN-u będą bardzo wysokie. Internauci i obserwatorzy zarzucają kobiecie chciwość. Czy słusznie?

Jackowski może się pakować! To JEJ przepowiednie sprawdzają się najczęściej Magda Gessler ceni swoje usługi W najbardziej znanym przybytku gwiazdy Kuchennych Rewolucji, restauracji „U Fukiera”, menu świąteczne będzie wyjątkowo drogie. Za 0,3 kg śledzia zapłacić musimy około 30 zł, pół kilo sałatki jarzynowej kosztować nas będzie 40 zł, litr barszczu czerwonego wyceniony został na 25 zł. Dla chętnych na bardziej ekskluzywne święta czeka także 20 sztuk uszek z grzybami za 50 zł oraz karp faszerowany po żydowsku (ćwierć kilo) za 30 zł. Ponadto pierogi z kapustą (6 sztuk) kosztują 40 zł, pół kilo bigosu 45 zł, zaś 0.2 l sosu tatarskiego z grzybami nabyć możemy za 20 zł.

Takie ceny nie przypadły do gustu internautom, którzy postanowili wytknąć restauratorce wysokie ceny.

Fani wytykają kobiecie hipokryzję i przypominają jej własne słowa z prowadzonego przez nią programu. Przypomnijmy, że prowadząca Kuchennych Rewolucji często w niecenzuralnych słowach zwraca się do właścicieli przybytków, którzy chcą za wysokich jej zdaniem opłat za swoje usługi.   –

Chyba jej sufit na łeb spadł – napisała jedna z oburzonych internautek

Czy Magda Gessler zdecyduje się ustosunkować do zarzutów internautów i obniży ceny swoich potraw? Kobieta bez wątpienia cieszy się dużym autorytetem i uznaniem wśród wielu ekspertów i znawców kulinariów w całej Polsce, więc niewykluczone, że właśnie dlatego cena wydaje jej się adekwatna do ceny produktu. Gwiazda, która zazwyczaj jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, tym razem zdecydowała się zdystansować od fanów stawiających jej zarzuty.