18-letni prawiczek wygrał wakacyjną orgię z prostytutkami.


18-letni prawiczek wygrał wakacyjną orgię z prostytutkami. Jego rodzice są zachwyceni. Jest coś jeszcze

18-letni Brian z Nowego Yorku w Black Friday wziął udział w nietypowej loterii, w której główną nagrodą był wyjazd na imprezę o nazwie „Sex Island”. 
Gdy zobaczyłem filmiki z imprezy Sex Island po prostu chciałem się tam znaleźć. Ale nigdy nie marzyłem o tym, że naprawdę wygram!
Skorzystałem z karty kredytowej mojego ojca, nie mówiąc mu o tym. Gdy powiedziałem o wszystkim moim rodzicom, byli bardzo źli. Ale potem mój tata poczytał trochę o tym wyjeździe i ten pomysł przypadł mu do gustu. Pozwolił mi tam pojechać i podpisał mi zgodę na wyjazd – musiałem je otrzymać, bo nie jestem pełnoletni” – powiedział chłopak w rozmowie z lokalnymi dziennikarzami. 18-letni szczęśliwiec spędzi w luksusowym hotelu na prywatnej wyspie 4 dni i 3 noce w towarzystwie prostytutek, alkoholu i narkotyków.

Co ciekawe, Brian jest prawiczkiem, więc jest duża szansa, że z seks-wakacji wróci jako pełnoprawny mężczyzna. 18-latek otwarcie mówi, że nie może się doczekać dnia kiedy wyruszy na wyprawę życia. “Nie mogę spać, ciągle myślę o tym, jak to będzie.

Chcę po raz pierwszy uprawiać seks. Utrata dziewictwa jest dla mnie teraz bardzo ważna” – powiedział mediom. Nie wiem jak wy, ale my trzymamy za niego kciuki.